Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wyszukaj w ofercie

Kategorie

Jesteśmy uczestnikami programu RZETELNA Firma

Aktualności

Dowóz zamówionego towaru na terenie Zielonej Góry.

12.04.2018

Informujemy, że obecnie dojazd do firmy jest możliwy jedynie od strony ulicy Jana z Kolna i niestety z przerwami. W związku z tym wprowadzamy możliwość zamówienia towaru z bezpłatnym dowozem na terenie Zielonej Góry. W miarę możliwości towar dostarczymy w dniu zamówienia, lub następnym dniu roboczym.

Problemy z dojazdem.

11.04.2018

Szanowni Państwo informujemy, że w związku z remontem ulicy Dworcowej oraz przebudową Ronda Anny Borchers i wiaduktu nad ul. Stefana Batorego oraz budową ulicy Aglomeracyjnej, występują trudności w dojeździe do naszej firmy. Sytuacja zmienia się dynamicznie, postaramy się informować Państwa o zmianach na bieżąco. Obecnie dojazd możliwy jest od ulicy Kupieckiej przez Stefana Batorego (przejazd przez teren objęty zakazem ruchu (nie dotyczy dojazdu do przyległych posesji), przez rondo Anny Borchers należy wjechać "pod prąd" odcinkiem ulicy Dworcowej przeznaczonym do wjazdu na rondo. Z drugiej strony dojazd możliwy jest ulicą Jana z Kolna (oznakowana jako "ślepa ulica") w zależności od sytuacji wjazd na rondo Anny Borchers tradycyjnie lub "pod prąd" odcinkiem ul. Stefana Batorego i zjazd z ronda "pod prąd" odcinkiem ul. Dworcowej.
Prezentowane ceny są w większości cenami cennikowymi brutto producentów. Ze względu na zmieniające się rabaty ilościowe i asortymentowe w sprawie indywidualnej wyceny prosimy o przesłanie zapytania pocztą elektroniczną, kontakt telefoniczny lub wizytę w naszej siedzibie. Ceny promocyjne obowiązują do wyczerpania zapasów. Ceny prezentowane na stronie mogą różnić się od cen w sklepie. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Witryna stworzona na platformie