Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wyszukaj w ofercie

Kategorie

Jesteśmy uczestnikami programu RZETELNA Firma

Aktualności

Poprawa warunków dojazdu.

22.05.2019

Informujemy, że dojazd do naszej firmy jest obecnie możliwy od ulicy Ułańskiej (przez rondo obok dworca PKS), od ul. Kupieckiej przez ul. Batorego oraz od ulicy Jana z Kolna, można przejechać pomimo ustawionych zakazów ruchu, ponieważ nie dotyczą one dojazdu do przyległych posesji. Z radością przekazujemy, że dojazd odbywa się po nawierzchni asfaltowej, więc nie potrzebujecie już Państwo samochodu terenowego, aby się do nas dostać. Zapraszamy.

Życzenia Świąteczne

20.04.2019

Wielkanoc2018.jpg
Prezentowane ceny są w większości cenami cennikowymi brutto producentów. Ze względu na zmieniające się rabaty ilościowe i asortymentowe w sprawie indywidualnej wyceny prosimy o przesłanie zapytania pocztą elektroniczną, kontakt telefoniczny lub wizytę w naszej siedzibie. Ceny promocyjne obowiązują do wyczerpania zapasów. Ceny prezentowane na stronie mogą różnić się od cen w sklepie. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Witryna stworzona na platformie