Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wyszukaj w ofercie

Kategorie

Jesteśmy uczestnikami programu RZETELNA Firma

Aktualności

Dowóz zamówionego towaru na terenie Zielonej Góry.

12.04.2018

Informujemy, że obecnie dojazd do firmy jest możliwy jedynie od strony ulicy Jana z Kolna i niestety z przerwami. W związku z tym wprowadzamy możliwość zamówienia towaru z bezpłatnym dowozem na terenie Zielonej Góry. W miarę możliwości towar dostarczymy w dniu zamówienia, lub następnym dniu roboczym.
Prezentowane ceny są w większości cenami cennikowymi brutto producentów. Ze względu na zmieniające się rabaty ilościowe i asortymentowe w sprawie indywidualnej wyceny prosimy o przesłanie zapytania pocztą elektroniczną, kontakt telefoniczny lub wizytę w naszej siedzibie. Ceny promocyjne obowiązują do wyczerpania zapasów. Ceny prezentowane na stronie mogą różnić się od cen w sklepie. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Witryna stworzona na platformie