Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wyszukaj w ofercie

Kategorie

Jesteśmy uczestnikami programu RZETELNA Firma

Aktualności

Dojazd do firmy.

30.10.2019

Szanowni Państwo,

Informujemy, że poza zamkniętą ze względu na remont wiaduktu kolejowego ul. Stefana Batorego, pozostałe ulice dojazdowe do naszej firmy są w pełni otwarte dla ruchu.

Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

12.08.2019

Szanowni Państwo w związku ze Świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15.08.2019 (czwartek) oraz 16.08.2019 (piątek) nie pracujemy. Przepraszamy za trudności z tym związane i zapraszamy ponownie od poniedziałku 19.08.2019
Prezentowane ceny są w większości cenami cennikowymi brutto producentów. Ze względu na zmieniające się rabaty ilościowe i asortymentowe w sprawie indywidualnej wyceny prosimy o przesłanie zapytania pocztą elektroniczną, kontakt telefoniczny lub wizytę w naszej siedzibie. Ceny promocyjne obowiązują do wyczerpania zapasów. Ceny prezentowane na stronie mogą różnić się od cen w sklepie. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Witryna stworzona na platformie